Ons team

Detail of 1989 folder.
Detail of 1989 folder.

ons team

Dagmar Dirkx
onderzoekscurator
dagmar@argosarts.org

Daria Szewczuk
distributiemedewerker
daria@argosarts.org

Inge Coolsaet
communicatieverantwoordelijke
inge@argosarts.org

Jonas Beerts
productiemedewerker
production@argosarts.org

Julia Wielgus
zakelijke leider
julia@argosarts.org

Katia Rossini
collectieverantwoordelijke
katia@argosarts.org

Katoucha Ngombe
receptie- & vrijwilligerscoordinator
katoucha@argosarts.org

Laurence Alary
distributie coördinator
laurence@argosarts.org

Maryam K Hedayat
stadscurator
maryam@argosarts.org

Niels Van Tomme
directeur, hoofdcurator
niels@argosarts.org

Phoebe Roberts
freelance coördinator audiovisuele producties
voor Small Acts of Violence van Aay Liparoto
smallactsofviolence@argosarts.org

Sander Moyson
communicatiemedewerker
sander@argosarts.org

Stijn Schiffeleers
productieverantwoordelijke tentoonstellingen en programma's
stijn@argosarts.org

met Amit Leblang, Anaïs Bonroy, Anne Leclercq, Eden Lamaizi, Femke De Valck, Francisco Correia, Guy Verbist, Hadrien Gerenton, Iakovos Sierifis, Indigo Deijmann, Isaac Moss, Jana Van Brussel, Julie Van Houtte, Kevin Gallagher, Kianoosh Motallebi, Mar Badal, Mélanie Musisi, Natalya Ivannikova, Rafael Pamplona, Riet Coosemans, Viktor Simonis, Yoko Theeuws
temp@argosarts.org

ons bestuur

voorzitter:

Johan Blomme

leden:

Katerina Gregos

Olivier Auvray

Suzanne Capiau

Tom Bonte