Ons team

Detail of 1989 folder.
Detail of 1989 folder.

ons team

Inge Coolsaet
communicatieverantwoordelijke
inge@argosarts.org

Jenthe Blockx
mediatheekmedewerker
jenthe@argosarts.org

Julia Wielgus
zakelijke leider
julia@argosarts.org

Katia Rossini
collectieverantwoordelijke
katia@argosarts.org

Matilde Silva Fry
publieks- en eventscoördinator
matilde@argosarts.org

Laurence Alary
distributie coördinator
laurence@argosarts.org

Maryam K Hedayat
stadscurator
maryam@argosarts.org

Niels Van Tomme (afwezig tot 16 februari 2024)
directeur, hoofdcurator
niels@argosarts.org

Sander Moyson
communicatiemedewerker
sander@argosarts.org

Stijn Schiffeleers
productieverantwoordelijke tentoonstellingen en programma's
stijn@argosarts.org

Met dank aan het hele productieteam van onze tentoonstellingen, onze vrijwilligers, gidsen en freelancers zonder wie 𝓪𝓻𝓰𝓸𝓼 niet zou bestaan.

ons bestuur

voorzitter:

Johan Blomme

leden:
Anouk De Clercq
Katerina
Gregos Olivier Auvray
Suzanne Capiau
Tom Bonte

onze zalen